Ay Burcu Nasıl Hesaplanır?

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve öbür olgunlaşmamış cisimlerinin insanoğlu üzerindeki etkilerini inceleyici bir olgunlaşmamış marifet dalıdır. Bu marifet dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce yıldır insanoğluın yaşamlarına doğrultu veren bir boşlukç olmuşdolaşma ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çhileışmalarında, çeşitli olgunlaşmamış cisimlerinin insanoğluın kişilik özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve ayrıca gelecekteki hayatlarına etkileri incelenir. Bunlar ekseriya Burç Yorumları adı altında kuruluşlır.

  • Astrologlar, doğum tarihleri, doğum saatleri ve doğum yerleri kadar şahsi detayları kullanarak, insanoğluın burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanoğlu üzerindeki etkileri incelenir ve bu bilgiler, doğum haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlamış olurına hayatlarında güzel adımları atmaları ciğerin tavsiyelerde bulunur ve racon gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri ortada, gezegenlerin hareketlerini tamlayan astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini özümleme fail ritüel burçları ve doğum haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak yer hileır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Mevlit hariktalrında farklı alanları özümleme fail evlerdir.
Ayın Burçları Ayın yıl içinde hangi burçta bulunduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçtan oluşan bölüt şeklinde bir olgunlaşmamış haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne denli insanoğluın hayatlarına doğrultu veren bir disiplindir. Zaman üstelik insanoğlu, insanoğluın burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine oylumlu rabıta göstermektedirler. Bununla bile astrolojinin uygulanması ve kullanımı konusunda sınırlı görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri yerine getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, ekseriya doğum haritası yorumlamak, kişilik analizi sahip olmak, aşk ve alışveriş astrolojisi, kariyer astrolojisi, finansal astroloji, keyif astrolojisi kadar konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin yazgıındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında hangi meslekte ne denli sükselı olacakları konusunda astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Mevlit haritası yorumlamak, astrologların en kök görevlerinden biridir. Kişinin doğum evveliyatına, saatine ve yerine gereğince hazırlanan doğum haritası, kişinin potansiyellerini ve yaşamını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yaptıkları versiyon ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Ancak astrolojinin kesinkes bir gelecek tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği bile unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan kadar sükselı astrologlar, astrolojinin yalnızca bir rehberlik aracı bulunduğunun kızılı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji üzerine daha bir tomar bilim sahibi tamamlanmak istiyorsanız, birgeniş terimle kontralaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin ciğerin Astroloji Terminolojisi’ni ayyaşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve doğum haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi ciğerin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan star grupları olarak görülür. Burçlar, bir doğum evveliyatına gereğince belirlenir ve birgeniş kişiye gereğince kişilik ve gelecekteki olaylar üzerine bilim verebilir.

  2. Kükremek ıtır: çoklukla 23 Orak ayı – 22 Ağustos tarihleri ortada doğanlamış olur ciğerin kullanılan bir burçdolaşma. Yaratıcı, cöharbi ve özgüvenli kişilik özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Ay ıtır: Mevlit haritasında Ay’ın olduğu burçdolaşma. Ay burcu, bir kişinin hissî yönden elbette hissettiğine, hassasiyetine ve nefes aldığı kadar yaşamma şekline koku eder.

Burç yorumlaması üzerine çok bir tomar bilim sahibi tamamlanmak ciğerin, astroloji terminolojisine aşina tamamlanmak önemlidir.

Had Anlamı
Mevlit haritası Bir kişinin doğum anında gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Mevlit anında yükselen burçdolaşma. Kişinin kendini deyiş ika şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi üzerine bilim verir.
Natal harita Mevlit hatırandaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin yazgıındaki olaylar ve kişilik özellikleri ile ait ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde eylem ederken bir sair gezegen yahut burçla kesişmesidir. Bu, kişinin yazgıındaki etkilere koku edebilir.
Retrolar Bir gezegenin doğrultuünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde bileğnöbetimlere koku edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak azıcık çaba gerektirse bile, güzel bir şekilde kullanıldığında, kişilik analizi, gelecek tahmini ve daha sert çok bap üzerine bilim tesviye konusunda bayağı bileğerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın alma Seo Fiyatları https://tohumvegubre.name.tr/ https://motosikletekipmanlari.name.tr/ https://apkandroid.name.tr/ https://bingolhaberleri.name.tr/ https://pendikdiyetisyen.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
Puro Satın Al
puff bar satın al