Heets Fiyat

Heets, elektronik sigara veya IQOS cihazı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış duman yan aldığından, sigaraya benzemekle alay malay, ananevi sigaralardan farklıdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza aracısız konulabilen önemsiz parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede duman adına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, ananevi sigaralardaki kabil yanma meselelemi gerçekleştirmezler. IQOS cihazı kullanan kişiler karınin bir alternatif olarak sunulan Heets, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın almak karınin belli başlı yaş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) aracılığıyla üretilen ve piyasaya güruhlen bir duman ürünüdür. PMI, cihan genelinde en yetişkin duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 yılında teşhistmıştır. Heets’in amacı, sigara içmece düzenışkanlıklarını değiştirmek ve insanoğluın daha az zararlı bir seçenek https://sigaramiz10.com/heets yollamak karınin ananevi sigaraların adına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine oranlı olanı seçebilirler. Lezzetler beyninde mentol, nane, çikolata, vanilya kabil seçenekler bulunabilir. Hatta, nikotin miktarları da çeşitleme gösterir ve kullanıcının tercihine demetlı olarak seçilebilir.

IQOS cihazı, Heets kullanmaı karınin tasarlanmıştır. Amortisör, dumanü 350°C’ye denli ısıtır ve bu sayede Heets’in karınindeki duman özlerinin buharlaşmasını esenlar. Bu iş, dumanün yanması adına, buharlaşması nedeniyle açığa çıdem kimyasalların azaltılmasına yardımcı olur. Bu nedenle, IQOS cihazı ve Heets ürünleri, ananevi sigaralara göre daha az zararlı olarak ikrar edilirler.

Heets ürünleri, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın almak karınin belli başlı yaş sınırlamaları bulunabilir. Hatta, kullanmaı da yöresel yasalara merbutdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunmuş olduğunuz ülkenin ilgili kanuni düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in ananevi sigaralardan daha az zararlı olduğu iddiası, PMI aracılığıyla yapılan tetkikat ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Fakat, ürünün kolaylıkla heets kullanmaı nedeniyle, temelı uzmanlar aracılığıyla elektronik sigara kabil öteki duman ürünleri kabil tabilık mimaricı olabileceği konusunda ikazlar mimarilmaktadır.

Heets’in piyasaya güruhlmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara ne olmuştur. Bazı mizaç örgütleri, Heets kabil duman ürünleri için endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, sadır hastalıkları ve öteki mizaç sorunlarına ne olabileceğinden telaş etmektedirler. Hatta, duman ürünlerinin dinçler üzerindeki tesirleri bile ağız dalaşı konusu olmuştur.

Bununla alay malay, temelı uzmanlar, Heets ürünlerinin ananevi sigaralara göre daha az zararlı bulunduğunu ve sigara tevdi yönünde bir aşama olabileceğini savunmaktadırlar. Bazı ülkeler, Heets kabil ısıtılmış duman ürünlerini ananevi sigaralara alternatif olarak teşhismlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çdüzenışan kişiler karınin yeğleme edilebilecek bir seçenek olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in ananevi sigaralara göre daha az zararlı olduğu iddiası halen ağız dalaşı konusu olsa da, ürünün kullanmaı derece derece yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına oranlı şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki kanuni düzenlemelere ve mizaç önerilerine oranlı şekilde kullanmalıdırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın alma Seo Fiyatları https://tohumvegubre.name.tr/ https://motosikletekipmanlari.name.tr/ https://apkandroid.name.tr/ https://bingolhaberleri.name.tr/ https://pendikdiyetisyen.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
Puro Satın Al
puff bar satın al